FAIL (the browser should render some flash content, not this).
 
 
 

Натяжні стелі з фотографією,
фотодрук на стелі.


Наша компанія представляє ще один вид стель - це натяжні стелі з фотодруком або стелі з малюнком, нанесеним або на всю стелю, або на його частину. Іноді їх називають художні натяжні стелі або натяжні арт стелі.

Фотографія на натяжній стелі, друк фото

 
фотография на натяжном потолке

Художні стелі являють собою натяжні стелі, на поверхню яких методом розпису або друку нанесено зображення фотографії або малюнка. Друк на натяжних стелях виконується на спеціальному широкоформатному устаткуванні в друкарні. Тому терміни виготовлення натяжних стель з малюнком трохи перевищують терміни виготовлення звичайних стель.

Фотодрук на натяжних стелях

В даний час фотодрук на стелі - це досить цікава послуга в області дизайну натяжної стелі, і на сьогоднішній день користується великою популярністю. Обране зображення можна нанести на матову, сатинову і глянсову фактури стель. Оригінальні фотографії і малюнки можуть додатково прикрасити Ваші стелі і стіни. Тематика зображень для фото стелі охоплює різні теми і сюжети. Це:

 • різні зображення неба і хмар,
 • теми космосу,
 • сюрреалізм,
 • географічні і старовинні карти,
 • дитяча тематика,
 • живопис, фрески, янголи,
 • орнаменти,
 • тема природи, квіти, метелики
 • урбаністичні теми, і багато іншого.

Великою популярністю користуються стелі з зображенням неба і хмар. Ви можете нанести на натяжні стелі небо цілим зображенням (пейзажем), або зобразити окремі фото хмар на стелі. При цьому, незалежно від інтер'єру, фото неба на стелі додає атмосфері неповторного затишку. Таким способом можна надрукувати зоряні натяжні стелі (натяжні стелі зоряне небо).

Також можна надрукувати будь-який орнамент на стелі, який підкресліть дизайн приміщення.

фотопечать на натяжных потолках  фотография на потолке фотопечать на потолке

Цікавим дизайнерським рішенням може стати додаткове використання фотографії натяжних стель з зоряним небом разом з підсвічуванням зірочок. Досягти цього можна при використанні світлодіодів або сучасних опто-волоконних технологій. Технологія установки стель при цьому ускладнюється, однак ефект виправдовує додаткові витрати і зусилля.

Фотостелі надають дуже широких можливостей для оформлення інтер'єру Вашого приміщення. Ви можете встановити такі стелі в квартиру, будинок, басейн або будь-яке інше приміщення. Величезний вибір фотографій для фотодруку дозволить Вам зробити зі звичайного приміщення оригінальний інтер'єр не вдаючись до послуг дорогого дизайнера. При цьому, арт друк на стелі обійдеться в кілька разів нижче ціни стелі, розписаного вручну професійним художником.

Оригінальним дизайнерським рішенням є фотодрук на напівпрозорих стелях з підсвічуванням. Фотодрук на цьому виді стелі, є альтернативою вітражних стель. При цьому, на відміну від скляних вітражів, натяжні стелі не створюють навантаження на перекриття основної стелі.

фотодрук на стелі арт стеля с фотодруком натяжна арт стеля


Малюнок на натяжній стелі, друк і розпис стелі, художні натяжні арт стелі.


Звертаємо Вашу увагу на те, що крім малюнків і фотографій з каталогу, можна надрукувати на стелі будь-який малюнок. Тому, для друку на натяжній стелі ми приймаємо Ваші сюжети та фотографії на будь-яких електронних носіях.

Малюнок на натяжній стелі

художні стелі малюнок на натяжній стелі

Для того, щоб Ваш малюнок на натяжній стелі виглядав якісно, зображення повинне відповідати певним вимогам:

 • формат TIF, PSD, EPS, CDR, FH в кольорові моделі CMYK
 • глибина кольору 120dpi
 • розмір початкового зображення не менше 70/100 см.

Крім цього, Ви можете самостійно розписати стелю, запросивши для цього професійного художника.

Розпис натяжної стелі (художня арт стеля)

Важливим етапом при замовленні натяжних стель з арт-друком, є узгодження кольоропроби майбутньої стелі, тобто узгодження передачі кольору і якості майбутньої фото друку стелі, її різкості і чіткості. Кольоропроба площею близько 0.2 кв.м. надається безкоштовно і зазвичай виготовляється в кількості 2-х або 3-х штук. Дана процедура є вкрай необхідною і дозволяє остаточно переконатися замовнику в правильності вибору колірної гами, різкості майбутньої друку на натяжній стелі. Слід врахувати, що при відмові від кольоропроби, компанія не несе відповідальності за фактичну передачу кольору малюнка.

Все це стосується і тканинних стель. До того ж фото на тканинних стелях вийде без будь-яких швів, якщо розмір полотна буде не більше 5,00 м. Однією з відмінних особливостей тканинних стель є те, що вони дозволяють нанести малюнок на стелю не тільки методом фотодруку. Вони також дозволяють робити художній розпис стелі або просто пофарбувати її в потрібний колір. Однак, щоб знизити вагу стелі і зменшити її провисання, для цього краще використовувати спеціальні фарби, які мають хорошу покривну здатність при мінімальній товщині шару.

Якщо в нашому каталозі Ви не знайшли підходящої фотографії, Ви можете скористатися іншими джерелами, наприклад, платною базою фотографій на сайті www.shutterstock.com. Або можете надати свої зображення, проте вони повинні відповідати певним вимогам див. «Фотодрук на натяжній стелі».

статистика


E-mail: studio@allart.lviv.ua

 
 
 
Головна       |       Натяжні стелі       |       Каталог       |      Галерея       |       Ціни       |       Покупцю       |       Контакти

Allart portal  © 2012  Designed by AllartStudio [studio@allart.lviv.ua]  association.